Mūsu internetveikalā Jūs varat pasūtīt Ilgās degšanas krāsnis “AVELON”, Kūpinātavas 250L; 330L, Dārza pavardus , Bīdāmās konstrukcijas lodžijām un balkoniem , Dažādus aksesuārus un daudz ko citu.

Ne visas preces ir noliktavā , vairums no tām tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Šis process aizņem laiku , tādēļ lūdzam noskaidrot preces esamību vai izgatavošanas laiku pie firmas menedžera.

Preces iegāde.

Instrukcija pirkuma veikšanai:

  1. Elektroniskajā katalogā izvēlieties preci , ja vēlaties pievienojiet Papildus aprīkojumu (atrodas sadaļā “komplektācija”), tad nospiediet “Pievienot grozam”,Ja vēlaties turpināt iepirkties nospiediet “Turpināt iepirkties”.
  2. Ja esat veicis vajadzīgos pirkumus nospiediet “Rādīt preču grozu”.
  3. Aizpildiet sadaļu Nr1 «Maksājuma informācija».
  4. Sadaļā №2 «Kur» norādiet piegādes adresi.
  5. Sadaļā №3 «Piegāde» norādiet piegādes veidu.
  6. Sadaļā №4 «Apmaksa» norādiet apmaksas veidu.
  7. Sadaļā №5 «Apstiprināt pasūtījumu», varat norādīt savas īpašās velmes vai norādījumus. Noteikti iepazīstieties ar lietošanas noteikumiem ja piekrītat dotajiem nosacījumiem spiediet, «Apstiprināt pasūtījumu».

Pēc pasūtījuma noformēšanas un piekrišanas noteikumiem , mūsu menedžeris ar Jums sazināsies 1 dienas laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu , precizētu izgatavošanas laiku un vienotos par piegādi. Pasūtījumi tiek pieņemti no pirmdienas līdz piektdienai , līdz plkst. 13:00 , pēc Latvijas laika. Ja pasūtījums ir veikts pēc plkst. 13:00 tad  noformēšana pāriet uz nākamo dienu.  

Saņemot preci neaizmirstiet paņemt līdzi pasi vai,  ID karti, kā arī pasūtījuma numuru. Obligāti apskatiet pasūtīto preci un tās komplektāciju. Ja prece nav bojāta un ir pilnā komplektācijā parakstiet pavadzīmi.

Vēlam Jums veiksmīgus pirkumus!