phone

Online pasūtījums

+371 29222140

0 My Cart
 x 

Your shopping cart is empty!

Slide item 1

Krāsns AVELON (BULERJANS tipa) aprīkota ar apakšējo kolektoru un ventilatoru.

Krāsns  AVELON (BULERJANS tipa) aprīkota ar apakšējo kolektoru un ventilatoru.

Krāsns vasarnīcai, BULERJANS tipa aprīkota ar apakšējo kolektoru un ventilatoru, ir efektīvs siltuma avots telpām, kuras netiek izmantotas patstāvīgi:  vasarnīca, bungalo, garāžas.

Pamata priekšrocība  ir  ātra aukstā gaisa sailšana telpā, ventilators iesūknē gaisu no telpas un izpūš to caur konvekcijas caurulēm, izplūstot no caurulēm gaiss ir sasilis līdz 60- 80°C, tas ļauj ātri un vienmērīgi sasilt gaisam visā telpā. Sasniedzot komfortablu temperatūru telpā, ventilatoru var atslēgt un krāsns uzturēs patīkamu temperatūru noteiktajā  režīmā.Otra  krāsns “Avelon”ir ekonomiskums. Darbības ilgums ar vienu iekraušanu ir  6 -10 stundas.

 

 

 

Lasīt tālāk

Papildus aprīkojums AVELON ilgās degšanas krāsnīm.

Papildus aprīkojums AVELON ilgās degšanas krāsnīm.

Lai paplašinātu standarta krāsns iespējas un uzlabotu ekspluatācijas kvalitāti , piedāvājam aprīkot krāsni ar papildus aprīkojumu: apakšējo kolektoru un augšējo kolektoru. Mājīgumu un komfortu varat iegūt uzstādot krāsnij durtiņas no term izturīga stikla.

Apakšējais kolektors.   
1. Apakšējais kolektors kopā ar kanāla ventilatoru, paredzēts lai ātri uzsildītu telpu, kas ir aktuāli neregulāri izmantotām telpām. (vasarnīcas , lauku mājas, celtniecības objekti). Ventilators sūknē gaisu apakšējā kolektorā, gaiss nokļūst konvekcijas caurulēs kur tas uzkarst un izejot sajaucas ar auksto gaisu, nodrošinot ātru un vienmērīgu telpas uzsilšanu.

Lasīt tālāk

Kontakti SIA AVELUKS

Яндекс.Метрика

Go to top

Copyright © 2021. SIA “AVELUKS”

Offcanvas Menu