Lai izvairītos no pārpratumiem pirkuma noformēšanas laikā, lūdzam iepazīties ar zemāk norādītajiem noteikumiem un apstiprināt tos mājas lapā aveluks.lv

Ne visas preces ir noliktavā , vairums tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Šis process aizņem laiku , tādēļ lūdzam precizēt konkrētas preces izgatavošanas laiku pie firmas menedžera SIA “AVELUKS”.

 1. Tā kā aveluks.lv piedāvātās preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. aveluks.lv mājas lapā visas cenas ir norādītas ar PVN 21% Piedāvātās cenas ir spēkā uz šodienas datumu. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.

 

 1. Par izvēlēto preci var norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai saņemot preci-skaidrā naudā . Nav iespējams norēķināties ar kredītkarti.

 

 1. Pasūtot preci , piedāvājam izvēlēties vienu no diviem saņemšanas veidiem:

- pašiem saņemt preci SIA “AVELUKS” birojā ,Krustpils iela12D, Rīga;

- kurjers piegādā preci uz norādīto adresi; abos variantos piegādes laiks tiek saskaņots veicot pasūtījumu.

 

 1. Pasūtītā prece ir jāsaņem 3 darba dienu laikā kad no aveluks.lv ir saņemts paziņojums , ka prece ir sagatavota.

 

 1. Pirms sākt izmantot iegādāto preci rūpīgi iepazīstieties ar lietošanas instrukciju un lietojiet preci tikai paredzētajam nolūkam un saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

 

 1. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā, un atgriezt interneta veikalā nopirkto preci pārdevējam. Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai , PTAL 12. pants. Iesākam saglabāt preces oriģināl iepakojumu , lai nesabojātu preci transportēšanas laikā, izmantojot atteikuma tiesības, SIA “AVELUKS” Distances līgums paredz , ka pārdevējs patur tiesības nepieņemt preci atpakaļ vai ieturēt kompensāciju ja prece ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai ir zaudējusi savu sākumstāvokli.. Lai vienotos par preces atgriešanu lūdzam aizpildīt atteikuma veidlapu un sazināties ar mums Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.vai pa tālruni: +371 29222140, norādot numuru un pasūtījuma datumu.

 

 1. Ja garantijas termiņa laikā ar iegādāto preci rodas tehniskas problēmas ,bezmaksas garantijas remonts tiks veikts saskaņā ar ražotāja noteikumiem.
 1. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 1. Atgādinām , ka Patērētāji tiesību aizsardzības likumu (PTAL) normas neattiecas uz pirkumiem kurus veic juridiska persona.

 

 1. Elektroniski noslēgtie līgumi neglabājas www.aveluks.lv arhīvā